Platforma je „must have“

26. februára 2018 | | in Fashion

Topánky na platforme získavajú stále viac priaznivcov. Obzvlášť pre tých, ktorí podpätkom príliš neholdujú, predstavujú adekvátnu obuv. Platforma umožňuje pohodlnú chôdzu (ak nie je extrémne vysoká) a napriek tomu dodáva na pohľad ženskosť podpätkov. Ovšem nikdy ich nemôže celkom zastúpiť. Topánky se musia vedieť nosiť, takže ak sa Vám v platformách nechodí práve nejlepšie alebo sa v nich cítite akosi robusne, zvolte inú variantu. Tou môže byť kombinácia platformy a podpätku, často tiež stačí zmeniť len výšku platformy. V zúženej nižšej podobe vyzerá veľmi žensky a elegantne. Medzi dalšie varianty patrí otvorená a uzavretá špička, pevná päta, voľná päta, prípadne použitie remienkov. Každé topánky vyzerajú špecificky a dajú sa využíť k mnohým příležitostiam.

Začínajú sa na trh dostávať aj rôzne materiály a vznikajú tak originálne kúsky. Od klasických čiernych lakoviek na platforme a podpätku po bláznivé farebné gladiátorky na platforme.

Pojďme si tieto jednotlivé typy prohliadnuť a zároveň se zamerať na topánky na platforme pre jar 2012.

Platformy ponúknu jar a leto vo viacerých farbách.

Topánky na platforme pre rok 2012 hýria farbami a štýlmi. Prednosť sa dáva závratne vysokým platformám, ktoré vyzerajú na prvý pohľad možno trochu nebezpečne, ale nie sú. Väčšinou majú dobrý skon a dá se v nich bez problémov chodiť.

Ďalej sa vracejú šlapky na platforme. Tie sme teraz nejakú dobu príliš nevídali, ale odhaduji, že ich návrat bude prinejmenšom zaujímavý. Určite si ich na leto čo najskôr kúpte.

Podobné články